Shtrydhese frutash imetec Wellness Juicer

7,990 L

  • Shtrydhese frutash imetec Wellness Juicer
  • Shtrydhese frutash origjinale Imetec, e pajisur me nje filter i cili lejon marrjen e sa me shume lengut nga frutat.
  • Diametri i pjeses ku vendosen frutat eshte 65mm.
  • Ka nje mikrofilter me vrima i bere nga celik qe nuk ndryshket. 
  • 2 nivele shpejtesie.
  • Kapaciteti i pjeses ku mbahet pulpa e frutave eshte 1 liter.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Shtrydhese frutash imetec Wellness Juicer

7,990 L

1 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.