Shtrydhese Lexical LJE-2201

Shtrydhese Lexical

📌 Detajet:

Fuqia: 850 W
Shtrydhni cdo frut qe deshironi lehtesisht dhe shpejt
Kapaciteti: 1.2 L
Pastrohet lehte
2 nivele shpejtesie dhe opsioni i pulsit
Permban ene per tul, ene per leng dhe fleten e udhezimeve

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Shtrydhese Lexical LJE-2201

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.