SHTRYDHESE VIVAX

6,000 L

 

  • 🍈🍇🍊🍋Shtrydhese frutash e perimesh universale, e cila lejon nxjerrjen maksimale te lengut nga fruta te fresketa dhe perime te ndryshme🥕🍏🍈🍉
  • Materiali i thikave çelik per nje prerje dhe copetim sa me te mire
  • Kapaciteti i enes mbajtese te lengut: 600 ml
  • Kapaciteti i enes mbajtjese te tulit: 1500 ml
  • Fuqia: 800 Watt
  • 2 nivele shpejtesie
  • Motor me zhurmë të ulët
  • Pastrim i lehte
  • 🤩🤩Garancia: 1 vit🤩🤩
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

SHTRYDHESE VIVAX

6,000 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.