Sale!

SOKNAY 1919

2,490 L

 • SOKANY HAIR CLIPPER💇‍♂️
 • 💈Limited edition💈
 • 👉Ky model vjen me nje cilesi super te larte preres
 • 👉Koke me madhesi 45 mm komplet celiku
 • 👉Trup totalisht metalik.
 • 👉Bateri lithium 2000 mA per nje kohe te gjate punimi pa kabull
 • 👉Motori rrotullues i fuqishëm (6400-6900rpm) me shpejtësi më të madhe.
 • 👉Koha e karikimit 2.5 ore
 • 👉Koha e punimit pa kabull 75 min
 • 👉Punim me korent dhe karikim
 • 👉Leve per gradimin e kreherit nga 0.5
 • 👉E pajisur me 4 krehera
 • 👉Ekran me tregues LED per nivelin e baterise
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

SOKNAY 1919

2,490 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.