Sale!

STAND MIXER FUEGO

3,900 L

  • STAND MIXER FUEGO
  • 2 modele helikash
  • Per rrahjen e vezeve dhe per brum
  • Kapaciteti 3.5 liter
  • 5 shpejtesi
  • Tas plastik
  • 400W
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

STAND MIXER FUEGO

3,900 L

5 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.