Sale!

Tenxherja Magjike Franceze

6,990 L

🤩Tenxherja Magjike Franceze 🤩
FRENCH CHEF

Multicooker 10 ne 1 😍

🎁🎁 3 Dhurata 🎁🎁
🎁 🎁 Sita per gatime me avull 🎁🎁
🎁🎁Libri me 65 receta gatimi dhurate 🎁🎁
🎁🎁Manualin e perdorimit ne shqip 🎁🎁

Garanci 1 vit 🥇

Kapaciteti 6 litra
Kazan qeramik
Gatuani cdo gje vetem me 1 button
Fuqia 1000W
Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tenxherja Magjike Franceze

6,990 L

99 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.