Tharese Flokesh Profesionale Efalock EVENTO INTENSO

Tharese Flokesh Profesionale Efalock

📌Detajet

Fuqia e lartë 2500 WATT
Me cilesie te larte
Ergonomike
Motor dixhital me një jetëgjatësi prej 10.000 orësh
Kontroll i saktë i nxehtësisë
Teknologji jonike
100% e prodhuar ne ITALI

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Your Cart

Your Cart Is Empty

 Tharese Flokesh Profesionale Efalock EVENTO INTENSO

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.