Tharese Flokesh Sokany Superturbo 8899

Tharese Flokesh Sokany

📌 Detajet:

Fuqia 2200W
2 nivele nxehtësie
2 nivele shpejtesie
Tensioni: 220-240V

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tharese Flokesh Sokany Superturbo 8899

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.