Thekese buke DSP modeli KC2002

2,490 L

 •  
 • Me ngjyre portokalli
 • Me 2 xhepa per thekjen e bukes te njetrajtshme ne dy anet
 • Koha e pergatitjes se fetes se bukes eshte 1-2 minuta
 • Ka sistem vetepastrues qe nuk lejon bllokimin nga therrimet
 • Materiali i brendshem i trupit te thekeses Stainless Steel
 • Me fuqi 780W me permasa 260x175mm
 • Ka funksion anullimi dhe ngrohje
 • Funksioni i mbylljes automatike, i cili aktivizohet nëse buka eshte gati dhe ju nuk e keni fikur
 • Gradim sipas deshires dhe kontroll elektronik
 • Mbyllje automatike dhe dalje e fetes se bukes automatikisht.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Thekese buke DSP modeli KC2002

2,490 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.