Thekese Buke DSP Modeli: KC2038

2,290 L

  • Thekese Buke DSP Modeli: KC2038
  • Per pergatitjen e mengjeseve te shijshme
  • Me hapsire per thekjen e 2 fetave buke njekohesiht ne menyre te njetrajtshme nga te dyja anet
  • Veshur nga material plastike
  • Me 7 nivele te ndryshme per thekje te bukes sipas deshires suaj
  • Me kohemates dixhital
  • Me funksion edhe per ngrohjen e bukes
  • Fuqia 850 W 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Thekese Buke DSP Modeli: KC2038

2,290 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.