Sale!

Thekese Buke Fuego T-801C

1,490 L

  • Thekese buke ngjyre e bardhe
  • Marka: Fuego
  • Modeli: T-801C
  • Fuqia: 700 W
  • Mund te thekni njekohesisht 2 feta.
  • Me 6 opsione per thekjen e bukes.
  • I lehte pe rtu pastruar.
  • Materiali: Inoks / Plastike
  • Garancia 6 muaj
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Thekese Buke Fuego T-801C

1,490 L

50 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.