Thekese Buke Inoksi DSP

2,690 L

  • Thekese buke me fuqi 700 watt
  • E pershtatshme per 2 feta buke
  • Garancia 1 vit 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Thekese Buke Inoksi DSP

2,690 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.