Tost fuego kj 212

2,990 L

  • Super tostieri me pllaka grill te cilat nuk ngjisin!
  • Me nje fuqi prej 1200Watt i cili nxehet brenda pak sekondash dhe çdo gje behet super shpejte
  • Pllaka me madhesi 15 cm x 28 cm ku mund te beni deri në 2 toste njekohesisht,
  • Jo vetem buken por edhe perimet, qoftet, salcicet ky tostier i ben per fare pak sekonda dhe super te shijshme

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tost fuego kj 212

2,990 L

59 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.