Sale!

Tost haeger

1,490 L

Zbuloni thjeshtësinë për të bërë sanduiçe të shijshme dhe të ndryshme ose mish i pjekur në skarë me këtë krijues sanduiçi. Falë pllakave të saj të veshura, pastrimi është i thjeshtë.haeger  Toster i vogël dhe i përshtatshëm, ajo bëhet e lehtë për të mbajtur dhe ruajtur në kuzhinë tuaj.

Me ndezjen dhe fikjen e dritës së pilotit dhe fundin e nxehjes që ju ndihmon të bëni ushqime të përsosura, ky toster është gjithashtu jashtëzakonisht i sigurt falë mbylljes së kyçjes dhe izolimit.I sigurt, i  dhe i lehtë për tu përdorur, ky toster do tju bëjë të kënaqeni me çdo sanduiç që ju bëni!

Specifikat e produktit:

-Fuqia: 700 W
-Lloji i pllakave: GRILL
-Numri i fletëve: 1
-Ruajtja e kabllit: PO
-Veshje jo-ngjitëse: Po
-Treguesi i gatshëm për gatim: PO
-Treguesi i nxehjes: PO
-Mbyllja e kyçjes: PO
-Treguesi i dritave: PO
-Dimensionet e pllakave: 23 x 13

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Tost haeger

1,490 L

50 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.