Tostier Sokany

1,990 L

 

  • Madhesia deri ne 2 sanduiche
  • Me termostat Material jongjites Shenjues drite per ndezje dhe temperaturen
  • Fuqia 750 W

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Tostier Sokany

1,990 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.