Tostier Sonifer

2,500 L

Tostier Sonifer

📌Specifikimet

Modeli: SF6088
Pesha: 1.30 kg
Tensioni: 220-240V 50-60Hz
Fuqia: 700 W
Mbrojtja e sigurisë nga mbinxehja

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tostier Sonifer

2,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.