Click Here

Tostier Grill MESKO MS 3035

4,000 L

Tostier Grill MESKO MS 3035

Specifikimet:

Grille Multifunksionale
Per gatime: Hamburger,Biftek,Peshk,Perime
Fuqia: 1280 W
Veshja e pllakes: Jo ngjites
Materiali i jashtem: Inoks
Dimensionet: 30x21cm

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tostier Grill MESKO MS 3035

4,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.