Sale!

Tostier sonifer sf 6055

2,490 L

  • Tostier Dysh me pllaka GRILL
  • Super tostieri me pllaka grill te cilat nuk ngjisin!
  • Me nje fuqi prej 900Watt i cili nxehet brenda pak sekondash dhe çdo gje behet super shpejte
  • Pllaka me madhesi 15 cm x 28 cm ku mund te beni deri në 2 toste njekohesisht,
  • Jo vetem buken por edhe perimet, qoftet, salcicet ky tostier i ben per fare pak sekonda dhe super te shijshme

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Tostier sonifer sf 6055

2,490 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.