Toster Fuego 8801

2,000 L

Toster Fuego

📌 Detajet:

Fuqia: 1000 W
Tensioni: 220-240 V
Pastrohet lehte
Indikator drite
Material i cili nuk ngjit
Hapet 180 grade

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Toster Fuego 8801

2,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.