Click Here

Sale!

VENTILATOR LEXICAL LSF-7001-8

3,990 L

Ju prezantojme me ventilatorin e markes lexical, modeli LSF-7001-8. Super praktik, komod dhe me kualitet te larte!

Tani nuk do te keni me vape!

📌Specifikimet:

lëkundje horizontale me kënd të gjerë
3 shpejtësi
Motor i fuqishëm me jetëgjatësi 60 W

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

VENTILATOR LEXICAL LSF-7001-8

3,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.