Click Here

Sale!

Ventilatorë Fuego OUWF-750A

8,990 L

Per ju qe kerkoni freskine prane natyrales perdorni kete kategori ventilatoresh . Jane shume estetike dhe lehtesisht te montueshem.Pastrohen lehtesisht.

  • Diametri: 30″
  • Tensioni: 230V
  • Fuqia: 160W
  • Materiali: metal/plastik
  • Marka: Hoobart
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ventilatorë Fuego OUWF-750A

8,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.