Ventilator Tavoline Hyundai, modeli RTF40-3

2,500 L

Ventilator Tavoline Hyundai, modeli RTF40-3

📌Specifikimet:

16″
3 Flete Plastike
Nivele: 3
Kohemates

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ventilator Tavoline Hyundai, modeli RTF40-3

2,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.