Sale!

Vgr, modeli v-332 gold

3,000 L

akine rroje Vgr, modeli v-332 gold🔥🔥

📌Specifikimet

Materiali i tehut: Çelik inox
Burimi i energjisë: usb, bateri, elektrike
Koha maksimale e funksionimit: 30-60 min
Furnizimi me energji elektrike: Elektrike
Emri i markës: VGR
Numri i modelit: V-332
Materiali: ABS + çelik inox

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Vgr, modeli v-332 gold

3,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.