Sale!

vgr V-681

3,500 L

Makine qethese vgr V-681🔥

📌Specifikimet:

👉Madhësia e produktit:18.3×5.4×4.2cm
👉Koha e karikimit: 3 ore
👉Koha e funksionimit: 200 minuta
Tensioni: 5 V
👉Fuqia: 7 W
Burimi i energjisë: Ngarkimi me USB
Materiali i tehut: Çelik inox

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

vgr V-681

3,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.