Remington S3500 Slim

6,990 L

Pjaster Remington S3500 Slimâś…

đź“ŤSpecifikimet

Remington S3500 ka pllaka qeramike te cilat mbrojne floket tuaj.
Shume e shpejte per perdorim, ne vetem 15 sekonda eshte gati.
Parametrat e temperatures jane te ndryshueshme keshtuqe ju zgjidhni vete ate tempeature qe i pershtatet flokeve tuaj.
Shume e lehte per t’u perdorur.
Me pllaka 110 mm, ju mund te drejtoni shume shpejt floket tuaj.
Me nje ngrohje te shpejte deri ne 230o
Gati per t’u perdorur pas vetem 30 sekondave.
Gjatesia e kabullit 1.8m.
120/220 – 240 V
Fiket ne menyre automatike.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Remington S3500 Slim

6,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.