Bellissima creator

9,600 L

 • Pjaster flokesh Bellissima Style Creator B6 200
 • Nje pjaster profesionale e cila perdoet per drejtimin e flokeve, apo edhe per te krijuar kacurela
 • E dizajnuar me pllaka qeramike dhe titaniumi per te mbrojtur floket dhe per tu dhene atyre shkelqim.
 • Pllakat ofrojne nje mbyllje te sigurt per te realizuar drejtimin me te mire te flokeve.
 • – 5 nivele te temperatures
 • – Kontroll mbi temperaturen 150°C-230°C 
 • – Efekt jonizues per mbrojtjen e flokeve
 • – Sistem te shpejte ngrohje, gati ne pak sekonda
 • – Kabull elastik, ne menyre qe te lehtesoje perdorimin
 • – Fikje automatike pas 60 sekondash nese ju nuk e perdorni
 • -1 Vit garanci
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Bellissima creator

9,600 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.