Sale!

Blender Raf R.313B

1,500 L

Blender Raf

📌 Detajet:

Fuqia: 800 W
Tensioni: 220-240 V
E pajisur me 4 tehe
Kapaciteti i gotes: 600 ml
Copeton dhe akullin

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine
Transporti 200 leke ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Blender Raf R.313B

1,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.