Depilator DSP 80012

3,500 L

Depilator DSP


📌 Detajet

Përshtatet në mënyrë të përkryer për të gjithë ata që duan lëkurë të lëmuar
Siguron heqjen e qimeve pa dhimbje
Depilatori është një mënyrë e shpejtë dhe efektive për të hequr qimet e padëshiruara nga këmbët dhe krahët
Largon qimet nga rrënja deri në 4 javë
Ringritja e flokëve është më e ngadaltë dhe më e sakte
Mund të përdoret pa kabllo për 40 minuta pas një karikimi të plotë
4 koka të ndryshme për zona të ndryshme të trupit
Tensioni: 100-240V
Kapaciteti i baterisë: 1000 mAh

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
đŸ“„/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator DSP 80012

3,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.