Depilator Keda 2 ne 1 KD-191A

2,490 L

  • Depilator Keda  2 ne 1 KD-191A
  • Depilator me dy koka i pershtatshem per bikini, krahe dhe kembe
  • Paketimi permban gjithashtu karikues dhe furce pastrimi
  • 2 nivele shpejtesie.
  • Ngjyrat e disponueshme:e kuqe dhe lejla
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Depilator Keda 2 ne 1 KD-191A

2,490 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.