Click Here

Sale!

Fshese korenti Fuego hjx-1509

6,500 L

Fshese korenti Fuego hjx-1509

📌Specifikimet

Marka:FUEGO
Lloji i depozites se pluhurit: Gote
Kapaciteti i depozites (Litra):3 L
Fuqia e motorrit (Watt): 1600 W
Fuqia e thithjes (Watt): 1600 W
Tipi i filtrit: Filter qe lahet ( hepa 5)
Gjatesia e kordonit (m): 3 m
Funksion larje: JO
Mbledhje e kordonit: PO
Pesha (kg): 5.1
Fuqia thithese:1600 W

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0
fshese korenti fuego hjx-1509

Fshese korenti Fuego hjx-1509

6,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.