fshese philips FC8294/01

10,900 L

 • Teknologjia AirflowMax
 • Klas energjie A
 • Filtër HEPA 12 I ndryshueshëm
 • Kokë 2n1 (dysheme, pllaka), Aksesor për qoshe
 • Tub teleskopik, Dorezë metalike
 • Depozita e pluhurit Qese S-bag
 • PERFORMANCA: 2000 W
 • FUQIA MOTORRIKE  : 2000 W
 • DEPOZITA E PLUHURIT: Qese
 • FILTER: Hepa 12
 • GJATESIA E KABLLIT: 9 Metra
 • GARANCIA: 
 • 24 Muaj

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

fshese philips FC8294/01

10,900 L

2 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.