Sale!

HEKUR SOKANY SK188

6,990 L • HEKUR SOKANY SK188
 • Per nje hekurosje cilesore me cmim fantastic
 • Zgjidhja optimale per amvisat dhe jo vetem.
 • 🔹Fuqia 2400 watt
 • 🔹Sistem vetpastrimi
 • 🔹Hekurosje vertikale
 • 🔹Pllake qeramike qe nuk ngjit
 • 🔹Presion avulli 45 g/min
 • 🔹Sistem kundra rrjedhjes
 • 🔹Kapacitet uji 1.2 Litra
 • 🔹Mund te mbushet me uje pa e hequr nga 
 • priza
 • 🔹kabull i gjate 1.7 metra
 • 🔹Garancia 12 muaj

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

HEKUR SOKANY SK188

6,990 L

59 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.