Sale!

MAKINE QETHJE FUEGO FH 1088

990 L

  • Makine qethje me korent
  • FUEGO
  • FUQIA 15 WATT
  • PUNIMI ME KORENT
  • LEVE ME GRADIM 0 DERI 2 MM
  • 4 krehera 3MM,6MM,9MM,12MM
  • gershere ,kreher,furce pastrim,vaj per makinen
  • GARANCI 1 VIT
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

MAKINE QETHJE FUEGO FH 1088

990 L

98 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.