Makine Qethje VGR, modeli V-287

2,000 L

Makine Qethje VGR, modeli V-287✅

📌Specifikimet

Materiali i tehut: Çelik inox
Koha e karikimit: 1,5 orë
Koha e përdorimit: 90 min
Fuqia: 5 w

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine Qethje VGR, modeli V-287

2,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.