Sale!

Makine rroje dsp 60102

2,000 L

Makine rroje dsp 60102🔥

✅Çmimi: 2000 Leke te reja

📌Specifikimet

Ngarkimi USB: 5V 1A
Fuqia: 5 W
Bateria: Li-ion
Kapaciteti i baterisë: 3.7V 600mAh*1
Koha e karikimit: rreth 1.5 orë
Koha e punës: më shumë se 1 orë
Shpejtësia e rrotullimit: 7300-8300 RPM
I papërshkueshëm nga uji: IPX4
Mbrojtje nga mbinxehja

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine rroje dsp 60102

2,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.