Makine rroje kemei KM-2812

1,000 L

Makine Rroje Kemei. Modeli KM-2812

📌Specifikat

Ngjyra: Argjend
Përmasat: 14×4.1cm/5.5×1.6in
Materiali prerës: Çeliku i karbonit
Materiali i trupit: Metal
Kufiri i Krehrave: 1/2/3 mm
Tensioni nominal: 110-240 V
Fuqia: 10 W
Hyrja: 5 V
Gjatësia e kabllit: Rreth 160 cm/63.0 inç

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Makine rroje kemei KM-2812

1,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.