Mixer Russell Hobbs 22230-56/

3,300 L

  • Mikser i markes Russell me 5 nivele shpejtesie dhe turbo funksion.
  • Me dy koka prej inoksi e celiku per rrahjen e vezeve, perzierjen e kekut por jo vetem.
  • Me ngjyre te bardhe me dizajn jeshil
  • Me buton per shkeputjen e kokave  ne menyre me te tjeshte
  • Nje produkt mese i domosdoshem per kuzhinen tuaj
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Mixer Russell Hobbs 22230-56/

3,300 L

6 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.