Sale!

MIXER SCARLETT GH510

1,490 L

  • 3 nivele shpejtesie.
  • Fuqia e saj eshte 200 wat
  • Me dy koka prej inoksi e celiku per rrahjen e vezeve, perzierjen e kekut por jo vetem.
  • Me buton per shkeputjen e kokave ne menyre me te tjeshte
  • Nje produkt mese i domosdoshem per kuzhinen tuaj
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

MIXER SCARLETT GH510

1,490 L

100 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.