Ngrohese Asel

5,000 L

Ngrohese Asel, perfekt per kete dimer te acarte.

📌Specifikat
Fuqia: 2750 W
Ngrohje 25-30 m²
Trup kompakt S
Numri i llambave: 5
Vëllimi i rezervuarit të ujit: 250 ml
Ventilator: po
Lloji i komandimit: mekanik
Butoni i kontrollit: 2 copë
Termostati: po
Përmasat (E * Ch * B): 62 x 28.5 x 58.5 cm
Pesha: 6 kg

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0
Placeholder

Ngrohese Asel

5,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.