Ngrohese lx 2820-M

1,490 L

Ngrohese e markes Luxell modeli LX-2820 M

📌Specifikat
Fuqia e saj eshte 1500 Watt
Per te pasur ngrohtesine e deshiruar ne te gjitha ambjentet e shtepise.
Me buton per ndezje dhe fikje.
Me 3 shufra kuarz per ngrohje.
Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme
Sistem mbrojtjeje.
Permasa e saj eshte 12,5 x 50,5 x 25,5 cm

Shiko dhe:

Ngrohese LX 2831

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ngrohese lx 2820-M

1,490 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.