Ngrohese Luxell

6,000 L

Ngrohese e markes Luxell modeli LX-2811-6

📌Specifikat
Me fuqi 2200 W
6 shufra kuarz per ngrohje, 4 ne pjesen ballore dhe 2 ne pjesen e siperme
Ndizen bashke ose vecmas
Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme
Sistem sigurie
Rrota cilesore qe e bejne lehtesisht te levizshme.
Permasa e saj eshte lartesia: 75cm – gjeresia: 62cm – gjatesia: 27cm

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ngrohese Luxell

6,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.