Ngrohese Hausberg

2,000 L

Ngrohese hausberg

📌Specifikimet:
Fuqia: 1000 – 2000 W – 220 – 240 V – 50-60H
Madhësia e kabllit: 1.5 m
Ndërprerësi: po
Shkallët e ngrohjes: 2 – 400/800 W
Termostat i rregullueshëm
Mbrojtje nga mbinxehja
Ngrohje ekonomike dhe e qëndrueshme
Lidhës VDE
Drita e funksionimit

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Ngrohese Hausberg

2,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.