Ngrohese venus

(1 customer review)

1,990 L

Ngrohese me shufra
VENUS

E pershtatshme per dhoma apo zyra
Fuqia 800\1600 watt
E pajisur me 4 shufra quartz me fuqi 400watt secila
Me ventilator
Sigures per mbinxehje.
Sigurese fundore me takim/stakim .

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0
FB_IMG_1611963042237_590x

Ngrohese venus

1,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.