Click Here

Sale!

SHTRYDHESE BERLINER BE 4001

4,990 L

Shtrydhese, Berliner BE4001🔥
📌Specifikimet:
👉Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite,
👉Ndertuar nga material inoks i cilesise se larte
👉Me 2 nivele shpejtesie
👉Kapaciteti i enes se lengut: 600 ml
👉Kapaciteti i kontenierit: 1 – 1.5 liter
👉Fuqia: 800 W
👉Pajisur me sistem sigurie
👉I lehte per t’u pastruar
👉Garanci 12 muaj
📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine
Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

SHTRYDHESE BERLINER BE 4001

4,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.