Sale!

Shtrydhese frutash Braun J300.

11,990 L

  • Shtrydhese frutash Braun J300.
  • Gyp i gjere per te vendosur frutin e plote per shtrydhje.
  • Shtrydhje me performance te larte, 1 gote / 15 sekonda, me 2 nivele shpejtesie.
  • Kapaciteti 1.25 Lt, Fuqia 800 W.
  • Pastrohet lehetesisht fale aksesoreve te cmontueshem dhe furces se pastrimit.
  • Garancia 1 vit
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Shtrydhese frutash Braun J300.

11,990 L

6 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.