Shtrydhese Philips HR1855/70

16,990 L

Shtrydhese frutash e markes Philips HR1855/70

Shtrydhese me cilesi maksimale per kokerr te plote te frutit

Fuqia: 700 W. Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutit: 1.2 L

Me gote shtese per lengun me kapacitet 800 ml. 

Shtrydhesja ka vetem nje nivel fuqie

Kjo shtrydhese nxjerr maksimumin e lengut nga frutat, duke ju siguruar ate qe keni kerkuar gjithmone. 

Gomina ne pjesen e poshtme e bejne te palevizhshme. 

Ka nje dizajn shume modern dhe nuk ze shume hapesire. Mjafton nje kend i vogel dhe kuzhina juaj do te marre pamje ndryshe. 

Cmomentohet dhe pastrohet lehtesisht. Pjeset mund te lahen edhe ne lavastovilje.

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Shtrydhese Philips HR1855/70

16,990 L

1 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.