Sale!

Tharese floku Gemei luminate

1,990 L

  • Tharese floku Gemei luminate
  • GARANCI 1 VIT
  • Me nje potencial fuqie 2800 watt
  • Presion ajri deri 21 km/ore
  • Rezistence metalike
  • Standart IPX3
  • E pajisur me gyp per tharhe, gyp per krehje,per volum dhe drejtim flokesh.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Tharese floku Gemei luminate

1,990 L

6 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.