Tharese Fuego

3,490 L

  • Tharese flokesh
  • Marka: Fuego
  • Modeli: RG5100
  • Fuqia : 2100 W
  • Mundeson stilimin e flokeve ne menyren që ju keni enderruar gjithmone.
  • Perfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim për floket.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Tharese Fuego

3,490 L

3 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.