Toster Kenbrook KB-907

1,400 L

Toster Kenbrook

📌 Detajet:

Fuqia: 750 W
Pllake Jo-ngjitese
Tensioni : 220-240V
Indikator qe tregon per ndezjen
Pastrohet lehte

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Toster Kenbrook KB-907

1,400 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.