Tostier Fuego Sw 100

2,490 L

 • Grille shume praktike dhe funksionale ku mund te piqni njekohesisht 2 produkte ushqimore.
 • Eshte lehtesisht e trasportueshme fale dizajnit dhe permasave.
 • Vend i vecante poshte grilles per te mbeshtjelle kordonin pa ju bezdisur.
 • E pajisur me drite treguese per tju njoftuar kur ushqimi ka arritur temperaturen e duhur fale kontrollit automatik te temperatures qe grilla disponon.
 • Pllaka me vija vertikale qe nuk ngjit, shume e lehte per tu pastruar.
 • Kembet e grilles jane te pajisuar me sfera te cilat nuk e lejojne te rreshkase.
 • Voltazhi: 220-240V,
 • 50/60Hz
 • Fuqia 700 W
 • Permasat e pllakave: 25cm x 14cm
 • permasat e grilles: 27cm x 18cm x 7cm
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Tostier Fuego Sw 100

2,490 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.